Yürüyüş Güzergahları
 
        2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun 6 Maddesi gereği aşağıda sınırları belirtilen yerler ve caddeler toplantı ve gösteri yürüyüşü güzergahı olarak kabul edilmiştir.
 
        1.Güzergah;  Yürüyüşe başlamak için İlçemiz Hürriyet mahallesi Şevket Durmuş Caddesi Stad önü toplanma noktası olup, yürüyüş güzergahı ise Tozkoparan Caddesi takiben toplantı alanı olan İlçemiz Camikebir Mahallesi Cumhuriyet Alanında son bulup, Dervişbey Caddesi üzerinden Burak Plaza istikameti 1. Dağılma noktası ,Yalova Caddesinden Atatürk Okulu istikameti 2. dağılma noktası, Kaynarca Caddesinden Onur Market istikameti 3. dağılma noktası, İbrahim Önal Caddesinden İznik Kavşağı İstikameti 4. dağılma noktası ve Hükümet Caddesi üzerinden Orhangazi Hamamı istikameti 5. dağılma noktası
 
 
2.Güzergah; Yürüyüşe başlamak için İlçemiz Arapzade Mahallesi Arkaltı Caddesi Armagaz önü toplanma noktası olup , yürüyüş güzergahı ise Yalova Caddesini takiben toplantı alanı olan İlçemiz CamikebirMahallesi Cumhuriyet Alanında son bulup , dervişbey   Caddesi üzerinden Burak Plaza istikameti 1. Dağılma noktası ,Yalova Caddesinden Atatürk Okulu istikameti 2. dağılma noktası, Kaynarca Caddesinden Onur Market istikameti 3. dağılma noktası, İbrahim Önal Caddesinden İznik Kavşağı İstikameti 4. dağılma noktası ve Hükümet Caddesi üzerinden Orhangazi Hamamı istikameti 5. dağılma noktası
 
 
        2911 sayılı Kanunun 26. Maddesine istinaden davetiye , afiş ve levhaların asılma yerleri yürüyüşü güzergahı üzerinde bulunan şahıslara ait ev ve işyerlerine kişilerin muvafakatleri alındıktan sonra duvarlarıba asılacaktır.
 
        Bu güzegahlar üzerine bulunan eğitim öğretim kurumları ibadethaneler, siyasi parti teşkilatı binaları ve resmi kurumaların duvarlarına asılmayacaktır.
 
        Bu karar ilandan (15) gün sonra yürürlüğe girecektir. 
 
 
 
İlgililere duyurulur.