Bursa İl Emniyet Müdürlüğünde yeni göreve başlayan 1.Sınıf Emniyet Müdürü Osman Ak, İlçemiz Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
 

Bursa İl Emniyet Müdürü Osman Ak, İçişleri Bakanlığı emri gereği Bursa’ya tayin olduğunu ve görevine yeni başladığını belirterek il merkezi ve ilçelerine hizmet etmek için burada olduğunu, çalışma arkadaşlarımın gerekli görevlerini yaptığını, ancak eksiklikler var ise yerinde görmek istediğini, bunun için Orhangazi İlçesini ziyaret ettiğini, hep beraber, emniyet camiası ve Kaymakamımız ile birlikte varsa sorunların çözüleceğini, huzurumuzun daha da ileri bir noktaya taşınması için gayret gösterileceğini söyledi.  

İlçemiz Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz, Bursa Emniyet Müdürümüzün ziyaretinden onur ve gurur duyduğunu, Bursa ve ilçemizin birçok alanda olduğu gibi emniyet alanında da ilklerin şehri olduğunu, huzurun sağlanmasında polisimizin katkısının göz ardı edilemeyeceğini belirterek, Sayın Ak’a yeni görevinin hayırlı olmasını ve 7 gün 24 saat çalışan özverili polise başarılarının devamını diledi.